01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

1У світі навколо нас є багато всього цікавого та захоплюючого. Кожен може знайти собі щось до душі. Не можна весь час працювати, навчатися або займатися якоюсь важливою справою. Іноді необхідно відпочивати і робити щось таке, що подобається лише тобі. Захоплення людини – це те, що вона робить не тому, що треба, а тому, що їй це подобається. А інколи це захоплення може перерости в справу всього життя – людина через своє хобі знаходить себе в мистецтві або в науці. Деяким це допомагає в складну для нас хвилину – поринувши в захоплюючу справу, можна зменшити психологічний вплив тієї чи іншої події на становище людини.

Завжди корисно пізнавати щось нове, знайомитися з цікавими людьми, переймати їх досвід, уміння. спробувати себе в чомусь новому. Саме таку можливість мали студенти груп БС - 11, 12, познайомившись на виховній годині з мисткинею з Кривих Колін. Галина Леонідівна Ластовецька володіє багатьма техніками, зокрема, акварельного живопису, декоративного розпису, холодного батику, виконання витинанки.

Під час першої зустрічі гостя розповіла, що важливо пізнавати себе через мистецтво живопису, про розширення меж світогляду кожної людини. Несподіваним для студентів групи був тест – завдання візуалізації їх емоційного стану, що дозволяє виявити художньо-образне мислення, через яке виконавець намагається візуалізувати свої емоції. Таким чином розкриваються здібності до образотворчого чи декоративно-прикладного мистецтва або до дизайнерської та архітектурної творчості, де важливо мислити більш абстрактно, формалізовано.

2 3

У вівторок, 07 травня, студенти групи мали можливість взяти участь у майстер-класі з незвичайної техніки розпису тканини, який проводила Галина Леонідівна. Вона ознайомила присутніх із технікою батику, основними методами розпису тканини, технологічною послідовністю виготовлення робіт. Матішинець Ліза та Ряба Маша спробували свої сили в новій техніці. Наставниця запропонувала студенткам самостійно творити, тому перші роботи дівчат – це малюнок фарбами на тканині. У Маші – це зоряне небо, а в Лізи – захід сонця. «Мені неймовірно сподобався майстер-клас. Це еще одна можливість виразити свої почуття та думки на картині», - так висловила свої враження Маша. У Лізи теж від майстер – класу тільки позитивні емоції, якими вона поділилася: «Цікавий процес роботи, атмосфера та своєрідна техніка. Загалом все сподобалося. Навчитися чомусь новому – це завжди добре!».

4 5 6

7 8

Сподіваюся, що такі зустрічі – знайомства з цікавими людьми стануть для студентів нашої групи традицією, сприятимуть їх всебічному розвитку, розкриттю індивідуальних особливостей, здібностей та інтересів.

Куратор групи   Т.Б. Коломинська

Додати коментар

Захисний код
Оновити