01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

IMG 0611 квітня нинішнього року в коледжі відбулася науково-практична конференція «Інноваційні технології» серед студентів-будівельників, дизайнерів та програмістів.

Із цікавими науковими дослідженнями з питань «Дослідження фільтру з пісочним наповнювачем», «Прилад контролю забруднення рідини», «Аероіонізаційна система вентиляції», «Установка для рекуперації тепла твердопаливного котла», «Проблеми вивчення робототехніки» та інших, студенти під керівництвом викладача, кандидата технічних наук, доцента Зубченка О.М. на достатньо високому рівні доводили практичність застосування своїх розробок, економію витрат та енергозбереження, вирішення екологічних проблем, тощо. Студент ІІІ курсу програмування Строєвий Сергій продемонстрував свою авторську роботу – робота маніпулятора, що може в майбутньому застосовуватися для перенесення вантажів на будівництві та в інших галузях.

А 17 квітня кращі із кращих серед майбутніх науковців, а це: Будюк Дарина (БС-32гр.), Кравчук Роман (БП-13гр.), Черненко Володимир (БП-13гр.) – на чолі зі своїм науковим керівником Зубченком О.М. узяли участь у науковій конференції в Київському Міжнародному університеті, де представили свої розробки, детально розповіли про власні дослідження, дали вичерпну  відповідь на запитання зацікавлених студентів університету та професорсько-викладацького складу.

IMG 01 IMG 02 IMG 03 IMG 04 IMG 05

Учасники конференції отримали відповідні сертифікати та відчули себе частинкою великої науки, а ще вірять, що їхні таланти, їхня праця, їхні знання, стануть вагомим доробком у розбудову нашої рідної України. А ми, викладачі й студенти коледжу, пишаємося Вами, наші науковці, й дякуємо!

Заступник директора коледжу з виховної роботи Т.А. Даценко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити