01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 16027-min«Ушанування пам’яті Тараса Шевченка»

Благословен той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас

Малими босими ногами,

Земля, яку скропив Тарас

Дрібними росами-сльозами - такими словами М.Рильського розпочалася показова виховна година «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», яку провела 13 березня 2019 року Горденко Л.П., викладач української мови й літератури, для студентів І року навчання – груп ЕС – 14, ФС–15, ПС– 16 з нагоди 205-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Студенти переглянули відеофрагменти про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка «Обличчя української історії» та відеочитання славнозвісного «Заповіту». Козаренко Богдан, студент І курсу групи ПС – 16, (до речі, переможець Всеукраїнського конкурсу «Слово до слова» від проекту «На урок» 2018р.) прочитав напам’ять уривок із поеми «»Кавказ», доказавши, що молодь читає, вивчає твори Т.Шевченка, які є актуальними, важливими для сьогодення.

Усі присутні студенти взяли участь у літературній вікторині, яка охоплювала різні запитання, що стосувалися життєвого й творчого шляху Т.Шевченка, зокрема з’ясовували деякі сторінки біографії, продовжували з пам’яті віршовані рядки. Хвилиною мовчання присутні вшанували Сергія Нігояна, який читав напам’ять уривок із «Кобзаря» - з поеми «Кавказ» - на Майдані 2014 року, та всіх полеглих бійців, які боронять кордони рідної України, виконуючи заповітні настанови великого пророка нації – Тараса Шевченка. Із заключним словом до студентів звернулася Даценко Т.А., заступник директора з виховної роботи, яка закликала й надалі вивчати твори Т.Шевченка та жити за його заповітами, любити рідну Україну, як любив її Великий Кобзар.

Людмила Горденко, викладач української мови й літератури

Додати коментар

Захисний код
Оновити