01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

IMG02Гідна перемога в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови

15 березня 2019 року на базі Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського ДПУ імені Павла Тичини було проведено ІІ (обласний) етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, у якому взяла участь студентка нашого коледжу – Ткачук Маргарита Миколаївна (ІІ курс, група ПС-26 фаху «Інженерія програмного забезпечення»). Серед 16 учасників – студентів з різних навчальних закладів Черкаської області Маргарита посіла почесне ІІІ місце, за що була нагороджена сертифікатом учасника олімпіади.

Після завершення олімпіади студенти та викладачі відвідали музей Тараса Шевченка на Чернечій горі в м. Канів і поклали квіти до його могили, ушановуючи пам'ять Великого Кобзаря та з нагоди 205-ої річниці з дня його народження.

Вітаємо Ткачук Маргариту з гідною перемогою в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови й бажаємо подальших перемог. Віримо в те, що студенти нашого коледжу й надалі будуть нести гідне звання українця, примножуючи та плекаючи рідне українське слово.

Л.П.Горденко, викладач української мови й літератури

IMG03 IMG01

.

Додати коментар

Захисний код
Оновити