01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

001 nДень партизанської слави – це свято України, яке відзначали і в нас у коледжі. 21 вересня 2018 року в актовій залі провели захід до Дня партизанської слави. На свято прийшли викладачі та студенти коледжу, щоб згадати героїв-партизанів, які захищали Україну в Другій світовій війні. Захід розпочався хвилиною мовчання, вшановуючи пам'ять загиблих. Студенти груп БС – 11, 12 розповіли всім присутнім, які важкі часи пережила Україна, як відчайдушно боровся український народ за свободу, за життя на нашій чудовій рідній землі. В пам'ять про партизанські загони студентами було прочитано вірші. Також було повідомлено, що День партизанської слави згідно з Указом Президента України був започаткований 30-го жовтня 2001 року.

Далі демонстрували відео про формування перших партизанських загонів, що захищали Батьківщину ціною власного життя. На завершення заходу викладач історії Поліщук Наталія Петрівна провела тематичну вікторину. Викладач Коломинська Тетяна Борисівна порівняла тодішні події з теперішніми, що відбуваються в Україні, де зараз також проходить війна на сході, але більша частина Українців живе на мирній території. Ми завдячуємо тим партизанським формуванням, що боронили наші міста і села, у роки фашистської навали і тим патріотам, що і сьогодні захищають Україну від російського агресора.

003 n 002 n 004 n

Додати коментар

Захисний код
Оновити