01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

image06Дійсно, не могли залишити байдужими студентів-першокурсників архітектура столиці, золотаві хрестово-купольні церкви та собори, мальовничі проспекти, могутній сивочолий Дніпро та по осінньому вбрані київські кручі.

Такі емоційні враження отримали студенти групи ПС – 16 Тальнівського коледжу, разом з куратором Левченко А.В., від екскурсійної подорожі до столиці України – міста-героя Києва, яку приурочили 73-ій річниці визволення України від нацизму в Другій світовій війні.                                    Першокурсники відвідали монумент «Батьківщина-мати», виставку військової техніки та мали змогу відчути себе «пілотами», побувавши в кабіні військового гелікоптера. Велике захоплення та задоволення екскурсанти отримали і від розважальних атракціонів комплексу «Dream Town».

image01 image02 image03 image04 image05 image07

Наповнені позитивними емоціями від побаченого, студенти поверталися додому, щоб з новими силами та бажаннями продовжити навчання в коледжі. Переконана, що вихідний день 16 жовтня 2017 для групи ПС – 16 залишиться незабутнім.

image08 image09

Куратор групи ПС – 16 коледжу Алла Василівна Левченко

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити