01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Із 12 до 23 листопада 2012р. у Тальнівському будівельно-економічному коледжі Уманського НУС проводилася декада педагогічної майстерності викладачів циклової комісії загальноосвітньої підготовки, яка налічує 13 досвідчених фахівців - майстрів своєї справи. У рамках декади викладачі циклової комісії мали можливість поділитися досвідом організації навчально-виховної роботи зі студентами, ознайомити колег із методикою проведення занять з використанням новітніх технологій навчання, показавши відкриті заняття та позааудиторні заходи.

У перший день роботи , 12.11.12., було проведено відкрите заняття з вищої математики (викладач Потапова О.О.), а також предметні олімпіади з ряду дисциплін, зокрема з математики, фізики, біології, зарубіжної літератури, астрономії, хімії, іноземної мови, екології.
У середу, 14.11.12., проведено відкрите заняття з астрономії (викладач Антонов І.І.), а також відкриту виховну годину, приурочену Дню української писемності та мови (викладач Коломинська Т.Б.), під час позааудиторного заходу студенти-першокурсники мали змогу показати свої знання й уміння, змагаючись у чесній боротьбі на звання кращої команди – знавця рідної мови. Кращі студенти взяли участь у I етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
П’ятниця, 16.11.12., запам’яталася студентам тим, що був проведений День студентського самоврядування, самі студенти спробували свої сили на викладацькій ниві, вони проводили заняття, намагалися в усьому наслідувати своїх викладачів. Святковий концерт до Дня студента перевершив усі сподівання, адже на сцені змагалися викладачі та студенти; цікаві, змістовні номери художньої самодіяльності зачаровували всіх у залі (позааудиторний захід готували викладачі іноземних мов Доманіцька В.В., Карбовська Л.В. та Сухонос С.А.).
У понеділок, 19.11.12., для тих викладачів, хто цікавиться українською класичною та сучасною поезією, було проведено майстер-клас «Осанна осені…» (викладач Горденко Л.П.), під час якого читалися вірші про осінь Ліни Костенко, В.Сосюри, Є.Плужника та багатьох інших авторів. Презентації про чарівницю-осінь зачаровували красою, а пісні Ольги Богомолець на слова Ліни Костенко – ніжною мелодією звучання.
У середу, 21.11.12., у позааудиторний час для студентів-другокурсників був проведений фізико-математичний вечір-конкурс «Розумники і розумниці» (викладачі Піддубна О.В., Копійченко Н.О.), під час якого студенти змагалися між собою у вправності та знаннях із точних дисциплін, а команда – переможниця отримала цінні призи.
22.11.12. члени студентського екскурсійного бюро провели віртуальну екскурсію визначними місцями Лондона, розповідаючи про цікаві пам’ятки міста англійською мовою (під керівництвом викладача Карбовської Л.В.).
А ще було проведено відкрите заняття з екології (викладач Іжко А.В.), відкриту виховну годину «Сучасні музичні стилі» (викладач Піддубна О.В.), конкурс-змагання з біології та хімії «Щасливий випадок» між командами коледжу та ліцею (викладачі Тарнавська С.П. та Черепенко О.В.).
Усі викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки взяли активну участь у підготовці та проведенні декади педагогічної майстерності, спланувавши роботу в пріоритетних напрямках національно-патріотичного, морального, естетичного виховання та утвердження здорового способу життя.

Горденко Л.П., голова циклової комісії загальноосвітньої підготовки

Додати коментар

Захисний код
Оновити