01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

IMG 20161206 103452День Збройних Сил України зібрав студентів та викладачів у спортивному залі коледжу. Урочисті звуки військових маршів надавали дійству піднесеності, святковості та гостинно відчинені двері для шанованих запрошених гостей:

заступник військового комісара, начальник мобілізаційного відділу, майор Закревський Петро Володимирович;

заступник військового комісара з територіальної оборони, майор Роговик Євгеній Олександрович;

відповідальний виконавець мобілізаційного відділення, старший солдат Нікітенко Сергій Володимирович;

Бійці 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії, воїни АТО, волонтери:

Дмитро Герасимов, позивний «Ювелір»;

Станіслав Волощук, позивний «Тренер»;

Юрій Рябий, позивний «Погранець».

 

За нашу рідну Україну,

Що бережете всі віки,

Низький уклін і тричі «Слава!»

Вам, українські вояки!

 

Звучить гімн України. Рівняння на Державний прапор. Схвильовані юнаки і дівчата, стоячи поряд із героями-земляками, тримають руку на серці. Щемно, тривожно… І в той же час – гордо, гордо за українців, за солдатів-патріотів, за могутність Збройних Сил України, за рідну Вітчизну. Вона одна, одна як мати і ми усі стоїмо на її захисті і будемо стояти допоки б’ються в унісон наші серця…

До слова запрошуються шановні гості. Про становлення Збройних Сил України, про священний обов’язок захищати рідну землю та зі щирими вітаннями виступили працівники військкомату Закревський П.В. та Роговик Є.О.

IMG 20161206 095533 IMG 20161206 100925 IMG 20161206 100957

Бійці 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії Герасимов Д., Волощук С., Рябий Ю. розповіли про своїх побратимів, їх безстрашність, нескореність, велику волю до перемоги над російським агресором та закликали молодь до опановування знаннями, військово-фізичною підготовкою, щоб бути гідним патріотом своєї рідної України і в будь-яку хвилину захистити свою землю. Кожний із гостей завершував своє звернення гаслом «Слава Україні!» і лунало у відповідь гучно, сильно і твердо «Героям слава!»

Дякували сьогоднішнім захисникам. Ушанували хвилиною мовчання пам’ять семи полеглих бійців-земляків та всіх героїв, які віддали життя за територіальну цілісність України.

IMG 20161206 101120 IMG 20161206 101212

Зустріч продовжувалася. Хлопці-солдати показали високий майстер-клас по розбору та збиранню автоматів, а юнаки і дівчата, захоплені майстерністю солдат, демонстрували і своє «уміння» керувати зброєю. Бо всі ми, хто любить Україну і молиться за її щасливе майбутнє, маємо бути умілими, сильними, єдиними та не дати ворогам панувати у нашім ріднім краї. Ми переможемо і духом, і свідомістю, і мистецтвом, і великою любов’ю до свого народу, до всієї України!

 

Заступник директора з виховної роботи                                 Т.А.Даценко

Додати коментар

Захисний код
Оновити