01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

00  2016Нещодавно, в рамках декади циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін було проведено вечір розваг і відпочинку для школярів і студентів, вчителів і викладачів коледжу і ліцею – «Інтелект-герць», сезону «осінь 2016».

Ведучий гри Просторук Віктором Володимировичем вкотре в дружній атмосфері запропонував учасникам випробувати свій інтелект та ерудицію в різноманітних сферах людської діяльності. В позаконкурсній грі взяла участь команда викладачів. Карколомні запитання, оригінальні відповіді, музичні виступи, призи і гарний настрій супроводжували весь вечір, який ви можете переглянути прямо зараз!

Дізнайтесь імена переможців та учасників нашого проекту в нашому відео-звіті!А тепер, увага! Дай відповідь на питання і отримай додатковий навчальний бал!*

Який "один невеличкий інструмент" шукав Віктор Володимирович Просторук, ведучий гри?

Відповідь надсилайте на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Харченко Олександр Олегович)   

_________

*Під «додатковим навчальним балом» розуміється бал в модульній або рейтинговій системі оцінювання викладача.

Додати коментар

Захисний код
Оновити