01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 Про декаду педагогічної майстерності викладачів

циклової комісії загальноосвітньої підготовки

     maysternist Із 7 до 18 листопада 2016 р. тривала декада педагогічної майстерності викладачів циклу загальноосвітньої підготовки, яка передбачала проведення відкритих занять, тематичних вечорів, засідань гуртків тощо. Протягом даного періоду були проведені предметні олімпіади з усіх дисциплін загальноосвітньої підготовки, а саме: математики, фізики, біології, світової літератури, астрономії, хімії, іноземної мови, географії, історії. Учасники олімпіад доклали великих зусиль, щоб здобути очікувану перемогу. Нелегко було виборювати призові місця студентам, які взяли участь у І етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка та XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладачі Горденко Л.П., Коломинська Т.Б.). Поринути в чудовий світ поезії, пройти віртуальними стежинами життя і творчості Великого Каменяра змогли студенти, які зібралися в актовій залі, щоб узяти участь у відкритій виховній годині, приуроченій Дню української писемності та мови: літературному вечорі до 160-річчя від дня народження І.Я.Франка «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні» (викладач Коломинська Т.Б.). Студенти взяли участь у конкурсі на краще написання поезій та прози «Світ навколо мене» про Україну, події на Майдані, Революцію Гідності, учасників АТО, красу осінньої природи, кохання тощо. Для тих студентів, хто має «золоті руки», було проведено відкрите засідання гуртка «Handmade» (викладач Коломинська Т.Б.).

     Протягом 14 – 18 листопада проводився Тиждень іноземної мови, основу якого складала навчально-розважальна відеогазета – віртуальна розповідь про коледж, ліцей, спортивний зал іноземною мовою. 17 листопада було проведено відкрите заняття з іноземної мови – конкурс «Кращий знавець англійської мови», на якому студенти показували своє вміння та вправність у знанні англійської викладачі Сухонос С.А., Карбовська Л.В. ).

     Також у рамках декади було проведено ряд відкритих занять з математики (викладач Копійченко Н.О.) та іноземної мови (викладач Сухонос С.А.), а ще заплановано провести тематичний конкурс «Справжній еколог» між студентами І курсу (викладач Тарнавська С.П.), творчий вечір «Атлант, який тримав на собі пісню» до дня пам’яті Назарія Яремчика (викладач Коломинська Т.Б.), відкриті виховні години – «Уклонімося мамі – берегині роду» (викладач Піддубна О.В.), «Щасливим хочеш бути? Будь таким» (викладачя Копійченко Н.О.), математичний конкурс «Розумники і розумниці» серед студентів 1 курсу (викладачі Копійченко Н.О., Піддубна О.В.).

 

           Горденко Л.П., голова циклової комісії загальноосвітньої підготовки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити