01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 28-09-201628 вересня 2016р. відбулася читацька конференція, приурочена Всеукраїнському дню бібліотек, у якій узяли участь студенти І курсу групи ПС-16. Ведучі заходу Бовсунівський Роман та Ротаєнко Марина розпочали конференцію такими словами:

 

Сьогодні свято храму книг,

Бібліотеки славне свято.

Зібрались ми у залі цім,

Щоб теплих слів сказать багато.

Шоб возвеличить до кінця

І щоб віддати щиру шану

Усім, усім працівникам

Що відкривають двері храму.

Ви віддаєтесь до кінця

За це Вам дуже вдячні люди.

Без книги, без бібліотек

У нас майбутнього не буде!

Установлення свята – закономірне й заслужене визнання державою здобутків бібліотечної галузі. Це подяка за самовіддану роботу кожному з фахівців, багатогранна діяльність яких, професіоналізм, енергія та ініціатива дають змогу долати всі негаразди й розв’язувати найактуальніші проблеми галузевої науки та освіти, пов’язані з використанням, збереженням і відтворенням інформаційних ресурсів.

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірень у житті кожного українця, проаналізувати значення бібліотек для розбудови демократичного суспільства й розвиненої економіки.

Розповіді ведучих про бібліотечну справу перепліталися з цікавими відеоматеріалами про двадцять найяскравіших бібліотек світу, великих людей-бібліотекарів, також студенти ознайомилися з цікавими фактами з історії книгозбірень. На думку багатьох педагогів, психологів, філософів, бібліотекознавців, книга виступає засобом збереження інформації для людей наступних поколінь. Сьогодні книга –це важливий чинник виховання моральної, духовно збагаченої особистості, це головний носій загальної культури.

Студенти Сошальський Олександр, Строєвий Сергій, Мунтян Михайло із захопленням декламували поезії про книгу – пам’ятку людського духу:

Книго! Хай святиться твоє ім’я,

Молитви серця вислухай це слово,

Що вже до тебе щиро мовлю я.

Заквітни ти весною калиново!

А ще були цікаві розповіді про бібліотекарів – збирачів духовних скарбів, які повідали студенти Вишнівський Андрій та Гримак Валерій.

На завершення читацької конференції студенти ще раз привітали зі святом – Всеукраїнським днем бібліотек завідувача бібліотеки Атаманюка Петра Івановича та провідного бібліотекаря Усатенко Ганну Михайлівну, а в їхній особі – усіх бібліотечних працівників:

- Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра й нових успіхів у такій благородній просвітницькій справі. Щиро бажаємо вам натхнення, здійснення мрій і задумів, міцного здоров’я, вдячних читачів і родинного щастя!

                                                               Куратор групи ПС – 16                     Горденко Л.П.

Додати коментар

Захисний код
Оновити