01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

20160907 133635Сонячної вересневої теплої днини галявини лісопарку наповнили молоді, радісні, веселі голоси студентства коледжу. Адже в цей день вони, першокурсники, готуючись заздалегідь, проводять своє перше студентське свято – свято молодості, дружби, єднання. «Як крупи до купи, так і люди до гурту» гласить народна мудрість. Тож не випадково свято мало таку назву, бо його мета – згуртувати, здружити, об’єднати.

Кожна академічна група – команда мала свою назву, відрізнялася одна від одної спортивним одягом, а девізи команд лунали гучно, чітко, щиро, переконливо. Музичне оформлення свята, що підготував працівник коледжу Мирончук С.А., додавало учасникам змагань більше позитивних емоцій, сили духу, волі до перемоги. Студенти змагалися на кращі результати спортивних ігор, підготовлених викладачами, майстрами своєї справи Черепенком С.П., Топтуном В.В., Вовком С.Є. Це - стрибки, кидання м’ячів у манеж, біг у мішках, випивання квасу, катання бочок, перетягування канату. На завершення змагань усі першокурсники об’єдналися в коло єднання та дружно, під музику, взявшись за руки, танцювали веселого українського танцю.

Як продовження свята – конкурс студентської каші.

 

Варім кашу, родино,

Щоб нам жито родило,

І житечко, і овес,

Щоб зібрався рід увесь!

 

Кожна навчальна група презентувала каші, які були дійсно витворами мистецтва. Журі в складі заступника директора з навчальної роботи Левченко А.В. заступника директора з виховної роботи Даценко Т.А. та завідувача відділенням економіки та програмування Міхеєвої Я.В. високо оцінили майстерність кашоварів та визначили переможців свята за номінаціями:

БС-11 група (куратор Міняйло О.О., староста Червінська Анжела) – за перемогу в номінації «Найспортивніша група»;

ЕС-14, ФС-15 групи (куратор Кутова О.О., староста Макарова Олена) – за перемогу в номінації «Найоригінальніші кашовари»;

ПС-16 група (куратор Горденко Л.П., староста Сошальський Олександр) – за перемогу в номінації «Найдружніша група»;

БП-13 група (куратор Булавка О.І., староста Запорожець Дмитро) – за перемогу в номінації «Найспритніша група»;

БС-22,БП-22,БА-22 групи (куратор Копійченко Н.О., староста Мисько Ірина) – за перемогу в номінації «Найсмачніша каша».

А далі студенти зі своїми кураторами продовжували свято біля свого вогнища та смакували свій чудовий витвір – кашу. Усім групам-учасникам дійства голова студпрофкому, викладач Поліщук Н.П. вручила солодощі.

20160907 132648 IMG 4049 IMG 4055 IMG 4057

Свято вдалося. Багато зусиль доклали до організації та проведення свята дружби студенти-старшокурсники на чолі з головою студентської ради Чернухою Лілією: це – Гончар Лілія, Соловей Оксана, Мартинюк Крістіна, Олійник Станіслав, Головченко Вікторія, Вара Леся, Маліхатко Карина.

 

Єднаймося, люба родино,

Хай буде довіку єдина

Свята Україна!

 

Заст. директора з виховної роботи Даценко Т.А.

Додати коментар

Захисний код
Оновити