01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

0 (9) Із 14.03.2016 року у ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС розпочала роботу декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. 16 березня було проведено свято для студентів І курсу: «Розумники та розумниці». За звання найкращих знавців математики та фізики змагалися кращі студенти груп, а саме: Алійчук Вадим та Головченко Вікторія із груп БС -11, БС -12; Чернуха Лілія та Наталич Інна із групи ЕС -14; Варгач Олег та Сивокінь Ростислав із групи ПС -15. Сценарій свята розробила викладач математики та фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист   Копійченко Н.О., вела свято  викладач математики та фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист Піддубна О.В. Глядачі, які правильно відповідали на запитання вікторини, отримували додаткові бали до оцінок самостійної роботи із предметів математика та фізика.

0 (1) 0 (2) 0 (3)

    І сувора й солов’їна,

     Математика – країна.

     Праця тут іде завзята,

    Вмій лиш спритно рахувати.

     Вмій ділити, віднімати,

     Множить швидко й додавати,

     Вмій кмітливо все збагнути,

     Першим в відповіді бути.

0 (4) 0 (5) 0 (6)

Учасники виборювали перемогу, взявши участь у п’яти конкурсах:

1) « Знайомі незнайомці» , де  проти команд грають вчені давнини, числа, математичні та фізичні факти, поняття. Конкурс передбачає виявити вміння учасників логічно мислити.

2) «Вгадай слово», де учасникам потрібно було скласти слово , що являє собою математичний термін, із літер, які написані у довільному порядку на грані куба.

3) « А ми науку знаємо краще», учасникам конкурсу на аркуші паперу потрібно написати якомога більше формул із математики та фізики.

4) « Заморочки із бочки» пропонували учасникам змагань розв’язати хитромудрі задачі.

5) « Математики і фізики – невиправні лірики», де командам пропонувалися слова, із яких потрібно написати вірш. Правильність рими і правильність мовних термінів – головне у конкурсі.

Хочеться відмітити учасників конкурсу, адже студенти проявили неабиякі знання із математики та фізики, продемонстрували не тільки високий рівень логічного мислення та інтелекту, а й неабияке почуття гумору. Команду переможців, а саме, Алійчука Вадима, Наталич Інну, Варгача Олега  нагородили цінними призами та оцінкою 12 із математики обо фізики. Інші учасники конкурсу відміченні цінними призами та оцінкою 10 із фахових предметів.

0 (7) 0 (8) 0 (10)

Глядачі також не відставали від учасників конкурсу, найактивніші, що правильно відповіли на запитання вікторини, отримали додаткові бали. Свято пройшло вдало, всі отримали масу задоволення та порцію додаткових цікавих знань.

0 (11) 0 (12) 0 (13) 0 (14)

Додати коментар

Захисний код
Оновити