01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

W 5wXGTw1KMГірким і тернистим був шлях України у боротьбі за волю та незалежність. Ми, українці, маємо всі підстави пишатися тим, що наша Батьківщина переживала дні слави, мужньо переносила найважчі випробування. Не одне покоління її кращих синів і дочок беззавітно клали своє життя до ніг рідної неньки України.

17 лютого студенти ПС-26 групи зібралися на виховну годину, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, пам’ять загиблих у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській під час Єврореволюції, Революції гідності, як її називають у народі.

Сьогодні це історія про тих, хто загинув під час акції протесту за свободу і за власну державу. Досі невідомо, скільки людей насправді входить до «Небесної Сотні»… Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав безвісти чи був замордований. Тільки за три дні було вбито майже 100 людей.

На захід був запрошений Шкляренко Сергій – учасник бойових дій, який поділився зі студентами власними спогадами. Відповідаючи на запитання, запрошений в доступній формі розповів про свої солдатські будні, про те, що пережив за рік служби, і за час, проведений в зоні АТО, як разом зі своїми побратимами йшли в розвідку, про солдатську дружбу, і про все, що цікавило присутніх.

На згадку про зустріч студенти побажали гостю доброго здоров'я, мирного неба, подякували за мужність і вручили невеликий сувенір. 

 

Куратор групи Коломинська Т.Б.

Додати коментар

Захисний код
Оновити