01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/college/demo/gurtojutuk.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/college/Clipboard02.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/college/demo/gurtojutuk.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/college/Clipboard02.jpg'

Мрієте про якісну освіту в Тальному? Уже реальність

   Ні для кого не секрет, що якісна освіта в наш час цінується дуже високо. Незважаючи на багато негативних економічних і соціальних факторів, рівень отриманої вищої освіти завжди може розповісти про людину багато важливої інформації. Як відомо, рівень отриманої освіти залежить від рівня і статусу навчального закладу. Ніша середньоспеціальних навчальних закладів в Україна досить велика, проте сьогодні розмова піде про конкретний навчальний заклад, що знаходиться в місті Тальному, а саме про Відокремлений структурний підрозділ Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва. Як правило, при виборі середньоспеціального навчального закладу, абітурієнти користуються двома основними факторами.
    Перш за все, це територіальне розташування, оскільки дітям 14 – 16 років досить важко жити і навчатися далеко від дому. Тальнівський будівельно-економічний коледж - єдиний навчальний заклад у районі, котрий надає освіту такого рівня. Студенти коледжу при потребі забезпечуються гуртожитком, який розміщується на території коледжу. Харчуються у їдальні коледжу та кафе гуртожитку, де, до речі, можуть святкувати дні народження та інші урочисті події.
    Другим, не менш важливим фактором, при виборі навчального закладу є його навчально-матеріальна база. gurtojutukТальнівський будівельно-економічний коледж є одним із найстаріших та найавторитетніших аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в Україні. Протягом усього часу свого існування коледж славився своїм будівельним відділенням і його випускниками. Набір на будівельне відділення здійснюється за напрямом 060101 „ Будівництво ” та спеціальностями:
5.06010101 „ Будівництво та експлуатація будівель і споруд ”
5.06010115 „ Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн ”
Зважаючи на все вищесказане, можна з упевненістю сказати, що Тальнівський будівельно-економічний коледж - це реальній шанс здобути якісну, професійну і належну освіту.

 

Clipboard02Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС. Основний корпус
Наша адреса:
вул. Радянська, буд. 93,

 

м. Тальне, Черкаська обл., 20400


тел. (04731) 3-00-70, тел. відділення (04731) 3-00-71


Матеріал підготувала Балацька Яна

Додати коментар

Захисний код
Оновити