01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

SAM 194304 листопада в актовій залі коледжу зібралися студенти будівельного відділення на відкриту виховну годину в пам‘ять героїв Небесної сотні та воїнів АТО, яку підготували студенти ІІ курсі зі своїм куратором Рябою Галиною Павлівною.

На столику горить свіча пам‘яті. Лежить хліб на вишитому рушникові. Звучить як реквієм «Пливе кача по Тисині»… На екрані відео кліп – герой Небесної сотні Сергій Нігоян читає уривок із поеми Т.Шевченка: «Борітеся – поборете, вам бог помагає!..» На фоні музики Бетховена «Мелодія сліз» ніби журавлиним ключем відлітають у вирій на екрані образи героїв Майдану. Хвилина мовчання. Чітко відбиває секунди метроном і затихає – це зупинилися серця вічно живих солдатів, що відійшли в безсмертя: учителі, режисери, сивочолі мужі, студенти, звичайні хлопці та дівчата, що заприсяглися триматися до останнього… За кожним прізвищем - особистість. На екрані демонструється відео танцювального номера одного із героїв Небесної сотні Романа Гурика, який екстерном завершив навчання у школі, знав кілька мов, тренувався з гімнастики і плавання, готувався до навчання в Польщі, а тим часом навчався на філософському факультеті Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. «Юнак з очима, які дуже хотіли жити» - такі слова сказав хірург, який намагався врятувати знекривавленого хлопця…

В Івано-Франківську з‘явилася вулиця Романа Гурика та відкрито меморіальну стелу пам‘яті Романа Гурика на подвір‘ї університету, де він навчався. Герої не вмирають!

Герої живуть у наших серцях.

На екрані з‘являються портрети загиблих в АТО героїв Тальнівщини: Ярошенка С.Г., Шевцова О.М., Геша Є.І., Мельниченка В.В., Малиша В.В., Паращука Ю.Г. Студент-випускник Зажирєлов Станіслав у пам‘ять воїнам АТО виконав власне створену пісню. Читці, студенти другого курсу Добридень Олександр та Боровський Владислав, закликали всіх бути сильними та єдиними, свято оберігати рідну землю й бути гідними пам‘яті героїв.

Нехай же вам, герої віддає

Святий Петро ключі від того раю,

Де убієнний ангелом стає,

Бо він герой!

Герої не вмирають!

Звучить національний Гімн України як дороговказ усім, хто любить Україну й молиться за її щасливе майбутнє.

SAM 1944  SAM 1972  SAM 1974

SAM 1977  SAM 1978

Додати коментар

Захисний код
Оновити