01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

4В і`мя Батьківщини звучали патріотичні пісні та поезія. Саме під таким гаслом упродовж 10 років кожної осені проходить студентський фестиваль серед навчальних аграрних закладів І-ІІ рівня акредитації Міністерства освіти і науки.

Ось і на цей раз, а саме 29 жовтня, гостинно зустрів учасників форуму з Черкаської та Київської областей Тальянківський аграрний коледж. Його директор Крошка В.О. зі своїм колективом подбали про всі зручності, які потрібні були гостям: затишні теплі аудиторії для проведення нарад заступників директорів коледжів із виховної роботи, голів студентських рад, місця для репетицій та підготовки до виступів, брейк – кава тощо.

По завершенню вище згаданих організаційних питань було дійство, якого чекала переповнена зала - свято музики й поезії . Вони ніби два крила, без яких неможливий політ птаха.

До представницького компетентного журі ввійшли: Півторак Т.О. – заступник голови Тальнівської РДА, Лобова С.В. – завметодичного кабінету відділу освіти Тальнівської РДА, Іщенко А.Г. – керівник народного аматорського ансамблю «Тальнівчанки» райбудинку культури, Овчаренко О.П. – викладач класу бандури Тальнівської ДМШ.

Величною музичною композицією, з хлібом на рушнику, привітав усіх присутніх знаний багатьма ансамбль народної пісні «Горлиця» Тальянківського коледжу.     А потім різнобарв`ям українського вбрання, високим рівнем музичного виконання ідейно спрямованого художнього читання, сценічною майстерністю, змінюючи один одного, виходили на сцену  студенти коледжів, демонструючи свій талант у безкінечній любові до своєї рідної землі, свого народу та глибоку подяку і повагу до захисників Батьківщини – воїнів АТО. Рівень підготовленості і виконання був наскільки високим, що інколи здавалося – на сцені не студенти – аграрії, а студенти мистецьких вузів.

3 5 6 7

Завершуючи свято єднання, дружби, Миру, високої патріотики, члени журі вручили нагороди всім учасникам величного дійства. Серед нагороджених були і студенти нашого коледжу – Стас Зажирєлов, що посів 1 місце в номінації «Авторська пісня», та Аня Заграй за 3 місце в художньому читанні.

Наступний регіональний конкурс серед студентів проходитиме в економіко – технологічному коледжі міста Біла Церква у квітні, а змагатимуться найкращі студенти з кожного навчального закладу за перемогу в конкурсі «Студент регіону 2016».

9 8 10

Додати коментар

Захисний код
Оновити