01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 DSC 0441Народу мир потрібен , як вода,

Як хліб і сіль…

І він його доб’ється.

Ганьба і смерть тому , хто напада,

І вічна слава тим , хто не здається.

28 жовтня вже зранку біля коледжу майорів Державний прапор , нагадуючи про вікопомне свято – День звільнення України від німецько– фашистських загарбників.

Студенти І курсу на чолі з викладачем історії Поліщук Н.П. провели урок Пам`яті біля могили майора Скворцова , що загинув визволяючи м.Тальне від ворога. Поклали квіти, ушанували пам'ять .

Викладач коледжу оповіла про кровопролитні бої на території України , зокрема й Тальнівщини: Легедзине, Зелена Брама , Корсунь – Шевченківський , бої за Дніпро та Київ , за кожне село , кожну оселю.

Дуже дорогою ціною здобула Україна перемогу – мільйони людських життів…

Студент Томашевський Олександр навів історичні приклади героїзму воїнів Великої Вітчизняної , а студентка Безверха Руслана з гнівом засудила загарбницьку політику Росії , що привела до великої втрати українського народу та до руйнування міст і сіл Сходу України. І як 71 рік назад знову боронять свою землю патріоти Батьківщини : сильні духом , нескорені , самовіддані , мужні воїни АТО. Уся країна стала на захист своєї держави. Ми прагнемо миру і віримо: український народ переможе! Слава Україні!

DSC 0445  DSC 0446

Додати коментар

Захисний код
Оновити