01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації викладачів

Вівтаємо спортсменів

voleybol2018ВІТАЄМО

збірну команду коледжу за зайняте II місце у змаганнях з волейболу, серед юнаків, за програмою II спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти: типу коледжі та технікуми: Кучугуру Дмитра (БС-11), Варгача Дмитра (БС-11), Мороза Назарія (ПС-35), Бривуса Максима (ПС-35), Новака Василя (БС-31), Кабаєва Романа (БС-31), Безусого Владислава (ПС-26), Звіряку Євгенія (ПС-16)

gurya1ВІТАЄМОgurya2

студентів коледжу з гирьового спорту : Руру Марину за зайняте I місце (БС-32), Бондаренка Ігоря за зайняте III місце (ПС-26), Олійника Богдана за зайняте III місце (ПС-35), за програмою II спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти: типу коледжі та технікуми

Як тебе не любити, Києве мій

 

image06Дійсно, не могли залишити байдужими студентів-першокурсників архітектура столиці, золотаві хрестово-купольні церкви та собори, мальовничі проспекти, могутній сивочолий Дніпро та по осінньому вбрані київські кручі.

Олімпіада

077У понеділок, 10 квітня, за результатами участі у ІІ турі студентської олімпіади з програмування, яка проводилася на базі Тальнівського будівельно – економічного коледжу, з напряму «Розробка програмного забезпечення » студент групи ПС - 36 Поліщук Володимир здобув перемогу та нагороджений дипломом. Вітаємо!!!
Олімпіаду проводили: Завірюха В.П. та Бойко С.В.

Кращий за професією

015 квітня в актовому залі коледжу відбулося свято на тематику «Кращий за професією» відділення програмування.
Серед учасників брали участь студенти 2- 4 курсів, а саме:
Безменко Анастасія, група ПС-25, Сивокінь Ростислав, група ПС-25, Щербаков Богдан, група ПС -36, Діякевич Дмитро, група ПС-36, Бурла Володимир, група ПС-47 та Лапаєв Олександр, група ПС-47.