01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації викладачів

День партизанської слави

001 nДень партизанської слави – це свято України, яке відзначали і в нас у коледжі. 21 вересня 2018 року в актовій залі провели захід до Дня партизанської слави. На свято прийшли викладачі та студенти коледжу, щоб згадати героїв-партизанів, які захищали Україну в Другій світовій війні. Захід розпочався хвилиною мовчання, вшановуючи пам'ять загиблих. Студенти груп БС – 11, 12 розповіли всім присутнім, які важкі часи пережила Україна, як відчайдушно боровся український народ за свободу, за життя на нашій чудовій рідній землі. В пам'ять про партизанські загони студентами було прочитано вірші. Також було повідомлено, що День партизанської слави згідно з Указом Президента України був започаткований 30-го жовтня 2001 року.

Десять порад першокурснику

 Десять порад першокурснику

 Отже, школа й іспити позаду. Тепер тебе можна гордо називати студентом. Це не так просто, як здається. Особливо в перший рік навчання, тому що у ВНЗ (вищому навчальному закладі) усе буде по-іншому. Учорашньому школяреві не завжди легко вписатися в нове, студентське життя.

Ось тобі, першокурснику, корисні поради.

 

Пам’ятка для студентів

 

«Як писати переказ»

pen1.Не відволікайтеся під час прослуховування тексту; слухайте уважно, максимально зосередившись на читанні викладача.
2.Під час першого прослуховування тексту намагайтеся уявити почуте в образах, а також час і місце, про які йдеться.
3.Після першого прослуховування тексту намагайтеся згадати, з яких за змістом частин він складається (частини співвідносні з абзацами) і в якій послідовності розгортаються події чи йде виклад думок.

Вітаємо спортсменів

voleybol2018ВІТАЄМО

збірну команду коледжу за зайняте II місце у змаганнях з волейболу, серед юнаків, за програмою II спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти: типу коледжі та технікуми: Кучугуру Дмитра (БС-11), Варгача Дмитра (БС-11), Мороза Назарія (ПС-35), Бривуса Максима (ПС-35), Новака Василя (БС-31), Кабаєва Романа (БС-31), Безусого Владислава (ПС-26), Звіряку Євгенія (ПС-16)

gurya1ВІТАЄМОgurya2

студентів коледжу з гирьового спорту : Руру Марину за зайняте I місце (БС-32), Бондаренка Ігоря за зайняте III місце (ПС-26), Олійника Богдана за зайняте III місце (ПС-35), за програмою II спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти: типу коледжі та технікуми