01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Овчарук Валерія, студентка ІІ курсу спеціальності «Бухгалтерський облік»

Робити вибір на все життя завжди дуже складно, але це є неминучим. Звичайно, хоча б один раз у житті кожна людина постає перед цією проблемою. Вибір майбутньої професії один із найважливіших кроків у житті кожної людини. Яку професію обрати щоб не помилитися? Це питання постає перед кожним випуском середніх навчальних закладів. Ця проблема була колись актуально і для мене, 9-тикласниці економіко-математичного ліцею. І вибір було зроблено! Економіка завжди вабила мене своєю новизною, хотілося оволодіти знаннями з цього фаху і стати добрим економістом.

Саме тому я обрала для себе навчання на бухгалтерському відділі Тальнівського будівельно-економічного коледжу! Ліцей та коледж дуже тісно пов’язані між собою. У ліцеї я отримала ґрунтові знання з основ загальних наук, а у коледжі ці знання поглиблюються, розвиваються та закладається міцна основа для освоєння економічних дисциплін.
Бухгалтерській справі нас навчають молоді, але знаючі, віддані своїй справі педагоги: Іванова В. В., Бабій І. С., Довгань О. В., Піддубний Ю. В., та багато інших викладачів-професіоналів, які разом із знаннями віддають нам частинку свого серця. Ці люди зуміли не лише привити мені любов до майбутньої професії, а зацікавити, допомогли переконатися, що свій вибір я зробила правильно!
Світ моїх захоплень досить широкий. Він чудово поєднує мою любов до математики та до музики. Справа у тому, що я дуже люблю співати і паралельно із навчанням у коледжі займаюся вокалом.
Свої перші кроки на сцену я зробила у Тальнівському будівельно-економічному коледжі, і щиро вдячна за підтримку, розуміння та сприяння. Часто доводиться відстоювати честь нашого навчального закладу на різних співочих конкурсах, які мають статус обласних, міжрегіональних, всеукраїнських та міжнародних. Кожного разу адміністрація коледжу сприяє та підтримує ці поїздки, дає можливість для подальшого розвитку.
У нашому навчальному закладі є чудова можливість вибрати захоплення на будь-який смак. У нас шанують та поважають гарних спортсменів, читців, співаків, акторів і просто творчих людей.
Будь-яке свято у коледжі це справжнє дійство, де має можливість проявити свій талант кожен бажаючий. Вікторини, брейн-ринги, КВК це зовсім не рідкість для нашого навчального закладу.
Отже, якщо ти розумний, кмітливий, веселий, дотепний, творчий, маєш бажання здобути хорошу професію, отримати ґрунтові знання, і при цьому весело проводити дозвілля – приєднуйся до нас!!! Студентська родина Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС радо зустріне тебе!

Додати коментар

Захисний код
Оновити