01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Криворук Олександр, студент ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» 

Рівно 20 років тому Тальнівський коледж закінчив мій батько. Знання, які він здобув у цьому навчальному закладі, застосовує і сьогодні. Саме він порадив мені після закінчення 9 класу продовжити освіту у Тальнівському будівельно-економічному коледжі.
А професію фінансиста я обрав тому, що це дуже престижна і всеохоплююча спеціальність. Адже фінансист може працювати бухгалтером, брокером, дилером, страховим агентом, кредитним інспектором, контролером.
У нашому коледжі працюють високопрофесійні і кваліфіковані викладачі, які готові допомогти в будь-яку хвилину. А знання і поради, які ми від них отримуємо допоможуть не лише в професійній діяльності, а й у повсякденному житті.

Особливо мені подобається вивчення спеціальних предметів: фінансів, бухгалтерського обліку, страхування, контролю і ревізії, податкової системи, а також цікаво вивчати соціологію, культурологію, етику і естетику, історію України, інформатику і комп’ютерну техніку.
Ще однією особливістю нашого навчального закладу є його розташування поблизу лісопарку, у якому розміщений стадіон коледжу. За сприятливої погоди у лісі проходять заняття фізкультурою, спортивні змагання, святкові заходи.
Я дуже задоволений, що став студентом Тальнівського коледжу. І в якому б університеті я не продовжив своє навчання: Уманському, Черкаському чи Київському, я впевнений, що знання, які я отримав у коледжі, стануть гарною основою для моєї професійної кар’єри.
Якщо ви також бажаєте стати гарним спеціалістом у галузі фінансування та кредиту, приходьте до нас на навчання і ви отримаєте гарні знання та впевненість у завтрашньому дні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити