01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Білоус Людмила, студентка ІІ курсу спеціальності « Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» 

Ще з дитинства я знала, що моя майбутня професія буде цікавою і обов’язково творчою. Спочатку я хотіла бути художником, потім модельєром, згодом я зрозуміла, що найбільше мене приваблює професія дизайнера інтер’єру. Мені пощастило, що в Тальнівському коледжі два роки тому розпочали підготовку молодших спеціалістів за фахом «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн». Я навіть не вагалася – відразу подала документи у приймальну комісію коледжу.
Не зважаючи на те, що спеціальність нова для нашого навчального закладу, тут працюють висококваліфіковані викладачі. І я задоволена, що навчаюсь на дизайнера, хоча б через те, що познайомилась з ними, адже вони цікаві, творчі, добрі, веселі та завжди ідуть на зустріч студентові.
Ще жодного разу я не пожалкувала, що обрала цю спеціальність. Адже саме тут я познайомилась зі своїми одногрупниками. Вони такі ж талановиті і цікаві особистості, як і я. Нам завжди є про що поговорити. Крім того, група у нас дуже дружна.
Мені пощастило і тим, що коледж знаходиться у моєму рідному місті і я безперешкодно можу дістатись на навчання, але навіть ті студенти, хто проживає за межами Тального, не жаліються – всі завжди вчасно приходять на пари.
Навчатись мені у коледжі не важко, адже у мене є велике бажання стати гарним спеціалістом з дизайну. Я думаю, що саме на моїй спеціальності найбільша кількість цікавих і нескладних предметів.
Професія дизайнера відкриває багато перспектив. Після закінчення коледжу я планую навчатися далі за спеціальністю, хоча деякі мої одногрупники планують продовжити навчання в університетах на будівельника або архітектора.
Мені подобається, що у коледжі багато часу виділяється на практику, де я навчилася багатьом умінням, які пригодяться мені не тільки в майбутній професії, а й у повсякденному житті.
Великий «плюс» у професії дизайнера те, що вона високо оплачувана. Працюючи, можна познайомитись з великою кількістю цікавих, неординарних людей, а можливо навіть із знаменитостями.
Саме тому мені подобається моя спеціальність і я рада, що навчаюся в цьому коледжі і впевнена, що після його закінчення мене чекає творча і потрібна усім професія – робити наші оселі і наше середовище більш гармонійними і привабливими. Тому раджу усім, хто любить красу і творчість поступати у наш коледж на дизайнера і ви не пожалкуєте!

Додати коментар

Захисний код
Оновити