01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Самойленко Олександра, студентка ІІ курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення», голова студентської ради коледжу

Я дуже задоволена, що навчаюся на напрямі «комп’ютерні науки» саме в Тальнівському коледжі, адже закінчивши його я матиму крім атестата про середню загальну освіту і міцних та ґрунтовних знань також і диплом молодшого спеціаліста. Професія програміста сьогодні особливо потрібна, оскільки комп’ютери застосовуються практично на кожному виробництві, в усіх установах і підприємствах, стали невід’ємною частиною повсякденного життя.
Сучасний комп’ютер – дуже розумний пристрій і нас у коледжі навчають спілкуватися з ним професійною мовою. За два роки навчання я вже здобула високі знання в області інформатики, вивчаю сучасні мови програмування. Завдяки комп’ютерам можу відкривати для себе не лише ігри та розваги і неосяжний світ Інтернету, а і світ створення комп’ютерних зображень, математичних обчислень, програм.
Я вважаю, що кожна професія є найкращою, якщо ти є гарним і кваліфікованим спеціалістом. Тальнівський будівельно-економічний коледж дає для цього всі можливості: три комп’ютерні класи, доступ до Інтернету, інформаційно-забезпечену бібліотеку, і саме важливе: еродовані і творчі викладачі, які гарно володіють своїм предметом і передають свої знання студентам.
Звісно, яке студентське життя без розваг! Студентською радою разом з адміністрацією коледжу все робиться для того, щоб життя кожного студента було цікавим, насиченим, різноманітним. У коледжі проходять різні розважальні заходи, конкурси «Найкращий за професією», інтелект-герци, свято «Козацької каші», свято вишиванки.
Саме в коледжі я почала займатись настільним тенісом, оскільки проживаю в гуртожитку, де досить часто після занять проходять змагання з цього виду спорту під керівництвом вихователя гуртожитку Просторука Віктора Володимировича. За два роки тренувань я маю уже певні успіхи і захищаю честь коледжу в спортивних змаганнях.
Я щаслива, що навчаюся саме тут і не лише тому, що зможу отримати гарні знання та продовжити навчання в Черкаському технологічному університеті, а й тому, що знайшла багато нових друзів, познайомилась з людьми, з яких хочеться брати приклад.
Приходьте на навчання у Тальнівський коледж і ви отримаєте такі знання, які гарантовано забезпечать в перспективі ваше професійне зростання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити