01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Мошняга Захар, студент ІІІ курсу спеціальності «Будівництво та експлуатації будівель і споруд»

Після закінчення 9 класу я вирішив здобути технічну професію будівельника в Тальнівському коледжі, про який дізнався від знайомих, що були студентами цього навчального закладу.
Я завжди вважав, що якщо людина живе в будинку, який звела власними руками, то він буде більш комфортним і надійним. Я мрію щоб наша країна з кожним роком все більше розбудовувалася, а для цього необхідні високо кваліфіковані будівельники. Тальнівський коледж має давні традиції у підготовці таких спеціалістів, випускники нашого навчального закладу працюють у різних куточках як України так і за її межами.

А тому я впевнений, що закінчивши цей навчальний заклад, і здобувши спеціальність техніка-будівельника, я буду впевненим у своєму майбутньому, оскільки з таким дипломом можна працювати не лише будівельником, а і доглядачем будов, проектувальником, техніком з нормування праці або техніком з підготовки виробництва.

Випусники нашої спеціальності можуть продовжувати навчання у Черкаському, Кіровоградському, Львівському університетах, особисто я планую продовжити навчання у Київському національному університеті архітектури і будівництва.

Хочу порадити випускникам 9 і 11 класів, які також хочуть здобути професію будівельника вибрати для навчання саме наш коледж, адже крім диплома молодшого спеціаліста, ви також отримаєте свідоцтва про отримання робітничих професій муляра та маляра.
Я вдячний викладачам коледжу, що з його стін виходять випускники конкуренто спроможні на ринку праці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити