01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

es01День самоврядування - це захід, під час якого вчителям можна трохи розслабитися. Адже їх роль беруть на себе студенти.

Ми влаштували таке свято у нашій групі. Три пари пролетіли, як одна.

На першій парі, математиці, ми повторювали всю тему «Многокутники». А потім писали тематичну контрольну роботу.

es03Другу пару, економіку підприємства, проводила наша староста - Алексеєнко Марина. Вона опитала п’ять чоловік і ми записали нову тему. Валентина Василівна була задоволена.es02

Третя пара в нас проходила з групою ЕС-25. Так, як ми всі майбутні бухгалтера, то в нас є предмет «Вступ до фаху». 20 студентів зачитували реферати про заснування та розвиток «Бухгалтерського обліку». Ми дізналися багато нового, але найбільше нас зацікавила розповідь про зовнішній вигляд бухгалтера. На наступну пару, інші студенти підготують презентаційний матеріал на цю ж тему. Сподіваюся, що всім так само буде цікаво дивитися, як було цікаво слухати.

День в нас був продуктивним!

Автор: Заграй Анна, студентка групи ЕС-24

Додати коментар

Захисний код
Оновити