01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

01Сьогодні, дивлячись на першокурсників, погано усвідомлюєш, що недавно і ти був таким. Так швидко проминуло цих 2,5 роки. Досі не віриться, що скоро нас чекають такі хвилюючі екзамени, заліки, сесії. Та ми це переживем! Адже цей останні рік, що ми навчаємося разом, має запам'ятатися нам назавжди, бо така дружна і єдина сім'я розпадеться.Так, безперечно ми будемо спілкуватися, зустрічатися, але бути щодня, щогодини разом у нас уже ніколи не вийде. Незабаром нас чекають такі приємні хвилини нашого свята – випуску, на якому усмішки на наших обличчях поєднаються зі слізьми, котрі котитимуться самі по собі. А до цього ми будемо намагатися якнайбільше насолодитися часом, проведеним один з одним та викладачами.

Наша група, ЕС-34, бажає всім першокурсникам, старшокурсникам і тим, хто ще думає вступати до цього навчального закладу, удачі в навчанні та знань, а також даємо пораду: більше проводити часу зі своїми одногрупниками, бо це люди, які вам запам'ятаються надовго і ви завжди за ними будете сумувати, більше поважати та слухати викладачів, бо ніхто й ніколи нас більше так не опікатиме, як робили це вони, коли “молили” прийти перездавати двійки!!

020304

Життя в коледжі - найяскравіша, найзахоплючіша та найнезабутніша подія, яка може трапитися у вашому житті! Тому проживіть його так, щоб було що згадати!

 

0506071211

09


Студентка групи ЕС-34, Дика Анжеліка

Додати коментар

Захисний код
Оновити