01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

PS-16 2014Завжди страшно йти туди, куди не знаєш шляху. Таке трапилося і зі мною. Моє рішення піти здобувати освіту у ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС було майже не обґрунтоване. Я лише хотів стати програмістом і знав, що тут можна навчитись цьому фаху.

У мене тут вчилися і вчиться багато друзів, тому я трішки знав про навчальний заклад . Передати все те, що ти відчуваєш, коли все навколо чуже і незнайоме, словами, напевно, неможливо.

Спочатку це був, звичайно, страх, який відчуває, напевно, кожна людина в новому колективі. Я, студент-першокурсник, опинився серед двадцяти п'яти незнайомих мені людей.

Минув перший тиждень навчання. Ми в групі познайомились один з одним і я зрозумів, що не все так погано. А по-іншому й не могло бути, адже, навчаючись в коледжі, ти вже не можеш бути осторонь усього і повинен знаходити нові знайомства.

Коледж - це щось неймовірне. Це нові враження та емоції, нові знайомства, нова форма навчання, нові одногрупники, викладачі. Ти починаєш розуміти все з іншого боку. Це все можна порівняти з кубом: раніше я знав про існування лише однієї сторони, а тепер мені відкрилася ще й зовсім інша його грань.

 

Поліщук Володимир, студент ПС-16 групи

Додати коментар

Захисний код
Оновити