01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

image-10Минулого тижня в коледжі відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший», яку організували та провели викладачі коледжу Поліщук Н. П. та Коломинська Т.Б. Участь брали такі студенти :Олійник Ростислав, Матишинець Єлезавета, Ткачук Валерія, Аніщик Владислав. Гра складалася з чотирьох раундів, кожен з яких був складніший, ніж попередній. У першому раунді учасники відповідали на низку запитань, що ставили перед ними. За кожну правильну відповідь отримували один бал. У другому раунді студенти вибирали конверти, у яких були запитання з таких дисциплін: історія, біологія, математика та інші. Третій раунд складався з уривків екранізації відомих українських творів. Завдання учасників полягало в тому, щоб відгадати, який саме твір на екрані та його автора.

І нарешті найскладніший, четвертий раунд. Учасникам було дано по аркушу паперу зі словами, зв’язаними між собою. Із цих слів студенти складали прислів’я. Щоб учасники мали змогу відпочити, студентки коледжу Мелюшко Юлія та Якименко Варвара виконували українські сучасні пісні. На завершення заходу заступник директора з виховної роботи Даценко Т.А. відзначила учасників грамотами. Кожен раунд гри був водночас і цікавим, і складним. Учасники показали себе гідно, але найкраще справився із завданнями Аніщик Владислав. Тож якщо ви відчуваєте, що маєте великий інтелектуальний потенціал, то такі ігри саме для вас.

Карман Юлія-член студентської ради коледжу

image-01 image-02 image-03 image-05

image-06 image-07 image-09

Додати коментар

Захисний код
Оновити