01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

01Віртуальна подорож «Сім чудес світу»

Відомо, що наша планета наповнена незвичайними краєвидами, морями , горами тощо. І в більшості випадків люди з України їдуть за кордон , щоб подивитися на одне з чудес світу. Але навіщо кудись мандрувати, якщо в нашій чудовій Україні можна побачити такі чудеса світу, які запам’ятаються на все життя. Ось і сьогодні, 25 березня, у Тальнівському будівельно-економічному коледжі проходив захід віртуальна подорож «Сім чудес світу», який організувала та провела Міняйло Оксана Олексіївна.

Викладач географії та студенти коледжу Нирко Ангеліна, Мелюшко Юлія, Лаврова Наталя, Шляхтич Оксана, Лавренчук Сніжана, Ткачук Лера, Ряба Маша розповіли та показали відео про сім природніх та архітектурних чудес нашої України. Не можна не згадати степ «Асканія-Нова»- унікальний куточок природи, який знаходиться на півдні України. Асканія-Нова по праву є найстарішим степовим біосферним заповідником планети й найбільшим серед європейських степів. Також в Україні до чудес природи можна віднести Оптимістичну печеру. Довжина ходів у печері становить понад 260 км. Печера до кінця не розвідана. Вона займає площу близько 2 гектарів, що зумовлено численністю та звивистістю ходів. Дивовижною красою також може вразити Дністровський каньйон. Найдавніші пам'ятки природи Дністровського каньйону — скелі девонського геологічного періоду, численні водоспади, широколисті, мішані та соснові ліси, цілющі джерела. Парк «Подільські Товтри» -це колишній бар'єрний риф, який утворився колоніальними організмами, що жили в морях тортонської й сарматської епох. Простягається він по східній околиці Подільської височини на 200 км у вигляді яскраво вираженого валу з великою кількістю бічних відгалужень. Масу вражень можна дістати й від такого чуда України, як Шацькі озера. Вони складаються з понад тридцяти озер. Серед учених немає єдиної думки щодо походження Шацьких озер. Одні вважають, що після відступу Дніпровського льодовика понад 100 тис. років тому на Поліссі утворилося величезне водоймище. Льодовик з півночі підпирав його, не давши воді стікати вниз.

02 03 04

Озера вважаються реліктами, тобто залишками цього гігантського водоймища, западини, яка з часом поглибилася вимиванням вапняків підземними потоками. Інші вчені твердять, що озера мають виключно карстове походження. А поява глибоких западин, за цим припущенням, пов'язана з підняттям й опусканням окремих тектонічних блоків. Також до семи природніх чудес світу відносять озеро Синевир та парк «Гранітно-степове Побужжя». А до архітектурних відносять такі: острів Хортиця, Кам’яно-Подільська фортеця, Києво-Печерська лавра, Вінницький фонтан, Чернівецький національний університет, статуя Батьківщина-Мати та Бакота. На завершення заходу заступник директора з виховної роботи Даценко Тетяна Автономівна наголосила, що наша Україна має багато природних та архітектурних чудес, якими потрібно цікавитися та вивчати їх, бо нічого кращого немає, як наша рідна Україна. Тож якщо ви любите мандрувати , не варто їхати кудись далеко, бо наша країна наповнена дивовижними чудесами світу, які кожному варто відвідати.

05 06 07 08

Карман Юлія – член студентської ради коледжу

Додати коментар

Захисний код
Оновити