01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

image01День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити насправді красиві та незабутні вчинки. А ім`я цьому почуттю – кохання…Недарма це свято відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. 

Так і в Тальнівському будівельно-економічному коледжі панувала весела та сповнена романтики атмосфера. В цей день студенти та викладачі коледжу зібралися разом, щоб відзначили чудовий день кохання. Студенти взяли участь у конкурсі-грі «Хто зверху?», що організувала та провела Якименко Л.А. В якій змогли показати свою спритність, таланти, уміння, та незламний дух до перемоги. Найцікавішими змаганнями були «Повторити танець», «Відтворити пісню» та інші. Головним суддею був доцент, кандидат економічних наук, директор нашого навчального закладу Андрющенко Андрій Миколайович, який справедливо приймав рішення та оголосив перемогу однієї з команд. Перемогли-хлопці, але найчарівнішими були все ж таки дівчата. Переможців та учасників цієї гри нагородили невеличкими призами. А по закінченню свята всіх присутніх запросили до солодкого столу. Тож завершилося свято з позитивом та враженнями, які ще надовго запам’ятаються нашому коледжеві.

image02 image03 image04 image05

Юлія Карман - член студентської ради