01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

01-0 01-1 01-3

У мене немає ніг, але є почуття, я не можу бачити, але я постійно думаю.

Хоча я не чую, я хочу спілкуватись.

Чому люди вважають мене непотрібною, безмовною, бездумною?

Як і інші, я спроможна думати про наш світ.

 Коралі Северс, 14 років, Велика Британія

 Ці слова відображають почуття мільйонів дітей і дорослих з особливими потребами, які проживають у всьому світі.
Інвалідність – соціальне явище, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей просто зобов’язана сформувати позитивну соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. За останні десятиліття в Україні, як і в усьому світі, збільшилась частка людей з інвалідністю. Чисельність інвалідів у нашій державі становить 2,7 млн. осіб і, на жаль, постійно зростає. 

В українському суспільстві важливо утверджувати думку про те, що люди з обмеженими можливостями мають право сповна скористатися можливостями суспільства і при цьому мати однакові права на рівні із здоровими людьми.

З цією метою студенти групи ЕС – 34 відвідали Навчально-реабілітаційний центр «Ми з майбутнім» міста Тальне, який надає послуги для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику в Україні.

Студенти запропонували дітям розвиваючі ігри, спрямовані на розвиток уваги, мовлення, пам’яті і мислення, сприймання кольору, форми предметів та їх розміру. Напрямки діяльності в іграх постійно змінювали, таким чином, кожна дитина мала можливість пограти в різні типи ігор.

Слід відзначити, що студенти групи ЕС - 34 проявили себе активними та товариськими, під час ігор доступно пояснювали дітям, як потрібно виконати певне завдання та допомагали і заохочували їх.

02-2 02 07 09

11 13 p2 p3

Після відвідування центру студенти відзначили надзвичайно важку роботу працівників центру та виявили переконання, що робота таких центрів надзвичайно важлива для розвитку і допомоги таким дітям. Було також обговорено проблеми, з якими зустрічаються люди з обмеженими можливостями в Україні, зокрема у Тальному, та шляхи їхнього усунення. Значну увагу було закцентовано на необхідності людяного ставлення та допомоги таким людям у побуті.

p4

Студенти коледжу висловили бажання і надалі займатися волонтерською діяльністю у допомозі дітям з обмеженими можливостями. 

Макарова Олена – староста групи ЕС – 34

Додати коментар

Захисний код
Оновити