01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

IMG 20181107 160129Нам важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якоїlogo відмовляються батьки або їх позбавляють батьківських прав. Майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала б уособлювати родина, якої у крихітки нема.

Дитина, яка завжди прагне батьківського тепла, не відчуваючи, що потрібна комусь, хто хоче бачити її щасливі очі, її успіхи та досягнення, автоматично стає для суспільства зайвою, непотрібною, дратуючи всіх навколо. Вона замикається в собі, стає асоціальною, цурається людей. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші 5-7 років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.

Втім, кожен із нас може подарувати таким дітям промінчик щастя. Це довели студенти групи ЕС-34, долучившись до акції по збору гуманітарної допомоги для дітей-сиріт. Вони передали необхідні речі – переважно одяг та взуття, які було зібрано студентами цієї ж групи.

IMG 20181107 160117

На цьому студенти групи ЕС-34 не зупиняються, вони планують здійснити цілу низку добрих справ й запрошують вас долучитися до благородних благодійних акцій.

 Макарова Олена – староста групи ЕС – 34.

Додати коментар

Захисний код
Оновити