01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

love214 лютого – День Святого Валентина. Це свято всіх, хто закоханий, і тих, хто усе ще шукає любов. Воно прийшло зовсім недавно, але вже встигло полюбитися багатьом. Католики визнають святого Валентина як заступника закоханих. Цей день - кращий час для любовних зізнань і добрих, сердечних слів.
Зараз ми, студенти, перебуваємо в такому віці, коли до нас приходить перше кохання, перша закоханість, чисті та сильні почуття. Тому День святого Валентина - це наше свято, свято люблячих сердець. Усі ми мріємо про любов, і це природно. Справжнє кохання робить людину кращою, добрішою.
З нагоди такого прекрасного романтичного свята в залі ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС відбулась конкурсно-розважальна програма до Дня Святого Валентина.
Ведучі свята – студентка 3 курсу відділення програмування, голова студентської ради коледжу Самойленко Олександра та викладач програмування Чорновол Ігор Васильович – привітали присутніх зі святом і вручили Валентинам коледжу «валентинки». Далі присутніх зі святом гарними словами та ліричною піснею «Кохана» привітав директор коледжу Пироженко Ростислав Олександрович.
У розважальній програмі взяли участь три пари, які після конкурсів отримали відповідні номінації. Пара Віри Мельник та Івана Антонова визнана «Найніжнішою», Марини Перцьової та Владислава Швеця – «Найартистичнішою», Дарини Алєксандрової та Ігоря Гаркавого – «Найдружнішою». Виступи конкурсантів оцінювало справедливе журі, до складу якого ввійшли Левченко А.В. – заступник директора з навчальної роботи, Даценко Т.А. – заступник директора з виховної роботи, Копійченко Н.О. – викладач математики. Студентський профком, очолюваний Поліщук Н.П., придбав подарунки для учасників дійства.
На святі з дебютом виступила команда КВК, звучали музичні вітання від студенток коледжу Валерії Овчарук та Марини Перцьової. Приємним сюрпризом для присутніх став виступ молодіжного музичного гурту «Холодно в кедах», до складу якого ввійшли студенти нашого коледжу Олексій Горбаченко (ритм-гітара), Владислав Литвинюк (соло-гітара), Станіслав Зажирєлов (вокал), Радіон Чемерись (бас-гітара) та студент Тальянківського агротехнічного коледжу УНУС Дмитро Нікітенко (барабани). До речі, саме 14 лютого гурт відзначив свій маленький ювілей – річницю діяльності.
Сценарій конкурсно-розважальної програми підготували викладач української мови й літератури Коломинська Т.Б. і викладач програмування Завірюха В.П.
Захід проводився в рамках декади спеціальних та профілюючих дисциплін фаху «Програмування».


Студентка ІІІ курсу відділення програмування Андронік Крістіна

Додати коментар

Захисний код
Оновити