01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

IMG 49955 жовтня група БС-22 здійснила екскурсію в м. Умань в дендрологічний парк «Софіїка»- один із найкращих куточків нашої країни, який занесений до списку 7 чудес України. Як майбутні дизайнери з великим задоволенням оглянули витвір мистецтва створений людським розумом і працею та майстерно вписаний в рельєф і доповнений природними особливостями. Ознайомились з сміливими ландшафтними рішеннями, мудрими дизайнерськими втіленнями та чудовим плануванням дендрологічного парку. Помилувались вишуканими статуями, екзотичними деревами, загадковими гротами . Прогулялися лабіринтом, малою Швейцарією, загадали бажання.

IMG 5026 IMG 5033 IMG 5058 IMG 5061 IMG 5070 IMG 5072 IMG 5077 IMG 5081

Щиро дякуємо адміністрації коледжу за сприяння в організації екскурсії та куратора групи Міняйло Оксані Олексіївні за цікаву, змістовну та пізнавальну поїздку.

Червінська Анжеліка

Додати коментар

Захисний код
Оновити