01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

qBB7hxZ79r4Група БС-22, БП-22, БА -22  -  1 вересня 2016 року влилась у колектив студентів нашого коледжу.

   У групі 21 студент, це переважно випускники професійно – технічних училищ. Група активно долучилася до життя навчального закладу.

   Першою колективною справою студентів групи була участь у заході організованому для студентів першого року навчання «Каша-гуртувальниця наша». Метою заходу було допомогти адаптуватися новоприбулій молоді до нових умов навчання та проживання, здружити колектив групи.

     Мету було досягнуто, і студенти групи дружно писали плакати, придумували назву команді – учасниці у заході, гуртом учили дивіз команди, обдумували,як краще зварити кашу, розподіляли обов`язки між одногрупниками,варили, прикрашали та представляли на розсуд журі духмяну та поживну українську кашу. Усі весело й дружно брали участь у спортивно-розважальних змаганнях, естафетах та конкурсах.

  px5TXZiqdRU За дружнім столом єднання студенти вихваляли кашу, яку самі зварили, співали, згадували кумедні ситуації за свого життя.

   Група взяла участь у змаганнях з нагоди Дня фізкультурника. Від колективу групи участь у змаганнях з бігу взяв Баращук В., а одногрупники голосно та весело вболівали за свого товариша, бажаючи йому перемоги.

   У групі навчаються студенти з Черкаської та Київської областей. Другокурсники систематично відвідують заняття, уболівають один за одного, допомагають і підтримують у навчанні, групою вітають з днем народження іменинників.

   Колектив групи дружно живе, усі стараються добре навчатись, охочу відвідують пари. У колективі склалась атмосфера взаєморозуміння й доброзичливості.

Додати коментар

Захисний код
Оновити