01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

AFQN4У відповідності до «Положення про конкурс «Кращий студент року» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» Агроосвіти, з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності та створення умов для самореалізації особистості студентів 6 квітня 2016 року у коледжі було проведено конкурс «Кращий студент коледжу". Від економічного відділення в конкурсі брали участь студентки ІІІ курсу Алексеєнко Марина та Заграй Анна, від ІІ курсу - Гончар Лілія, будівельне відділення представляв студент ІІІ курсу Горбатюк Леонід, з відділення програмування студентів для конкурсу не представили.

Конкурсна програма складалася із чотирьох завдань:

1) Візитка – представлення себе як особистості.

2) Інтелектуальний тур – тестування на загальну ерудицію та знання іноземної мови.

3) Імпровізаційний тур "Якби я був..." - дав можливість студентам проявити свої лідерські та організаційні якості.

Так Алексеєнко Марина відчула себе впродовж двох-трьох хвилин на керівній посаді Міністра освіти, Заграй Анна взяла на себе весь тягар відповідальності на посаді директора коледжу, Гончар Лілія відчула себе Міністром культури та дозвілля молоді, а Горбатюк Леонід пообіцяв відремонтувати дороги на посаді мера міста Тальне.

4) «Світ моїх захоплень» – розкрив внутрішній світ конкурсантів, їх друге «Я».

AFQN3 AFQN1 AFQN5 AFQN2

Усі учасники конкурсу продемонстрували належну майстерність виконання завдань, творчий підхід, ерудованість.

Уперше в історії коледжу шановане журі, яке очолював директор, кандидат економічних наук Андрющенко А.М. розділило призове місце між Алексеєнко Мариною і Заграй Анною, які представляли наш навчальний заклад у регіональному етапі конкурсу «Студент року регіону 2016», який відбувся 13 квітня 2016 року на базі Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету серед студентів Київської та Черкаської областей.

Перемогу здобула студентка третьокурсниця Білоцерківського коледжу Садлівська Карина. Захищаючи честь рідних коледжів, всі студентки в нелегкій боротьбі регіональних змагань були відзначені перемогою в різних номінаціях. Тальнівські коледжанки здобули титули «Креативність» - Алексеєнко Марина, «Чарівність» - Заграй Анна.

Участь у конкурсі було почесним для кожного студента, тому що тут брали участь ті, хто хоче змін у своїй країні, адже молодь – її світле майбутнє. Це нам належить зробити свою рідну Батьківщину такою, якою ми бачимо її у своїх мріях: ВІЛЬНОЮ, НЕЗАЛЕЖНОЮ, МОГУТНЬОЮ, ЕКОНОМІЧНО СИЛЬНОЮ!


Студентка ІІІ курсу коледжу     Заграй Анна

Додати коментар

Захисний код
Оновити