01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації студентів

День Святого Валентина!

image01День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити насправді красиві та незабутні вчинки. А ім`я цьому почуттю – кохання…Недарма це свято відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. 

Подаруй дитині свято!

01-0 01-1 01-3

У мене немає ніг, але є почуття, я не можу бачити, але я постійно думаю.

Хоча я не чую, я хочу спілкуватись.

Чому люди вважають мене непотрібною, безмовною, бездумною?

Як і інші, я спроможна думати про наш світ.

 Коралі Северс, 14 років, Велика Британія

 Ці слова відображають почуття мільйонів дітей і дорослих з особливими потребами, які проживають у всьому світі.
Інвалідність – соціальне явище, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей просто зобов’язана сформувати позитивну соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. За останні десятиліття в Україні, як і в усьому світі, збільшилась частка людей з інвалідністю. Чисельність інвалідів у нашій державі становить 2,7 млн. осіб і, на жаль, постійно зростає. 

В українському суспільстві важливо утверджувати думку про те, що люди з обмеженими можливостями мають право сповна скористатися можливостями суспільства і при цьому мати однакові права на рівні із здоровими людьми.

Творимо добро разом

IMG 20181107 160129Нам важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якоїlogo відмовляються батьки або їх позбавляють батьківських прав. Майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала б уособлювати родина, якої у крихітки нема.

Дитина, яка завжди прагне батьківського тепла, не відчуваючи, що потрібна комусь, хто хоче бачити її щасливі очі, її успіхи та досягнення, автоматично стає для суспільства зайвою, непотрібною, дратуючи всіх навколо. Вона замикається в собі, стає асоціальною, цурається людей. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші 5-7 років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.

Привітання

pruvitanna-studentiv

pruvitanna-profkom