01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації студентів

Інтелектуальна гра «Найрозумніший»

image-10Минулого тижня в коледжі відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший», яку організували та провели викладачі коледжу Поліщук Н. П. та Коломинська Т.Б. Участь брали такі студенти :Олійник Ростислав, Матишинець Єлезавета, Ткачук Валерія, Аніщик Владислав. Гра складалася з чотирьох раундів, кожен з яких був складніший, ніж попередній. У першому раунді учасники відповідали на низку запитань, що ставили перед ними. За кожну правильну відповідь отримували один бал. У другому раунді студенти вибирали конверти, у яких були запитання з таких дисциплін: історія, біологія, математика та інші. Третій раунд складався з уривків екранізації відомих українських творів. Завдання учасників полягало в тому, щоб відгадати, який саме твір на екрані та його автора.

Інтелект-герць

image1027 березня в Тальнівському будівельно-економічному коледжі проходила гра інтелектуалів. Участь брали студентські групи БП-13 (Р. Кравчук, С. Котенко, В. Курсін, В. Черненко, Д. Радзівіл, В. Георгієвська) , ЕС-34 (О. Макарова, Д. Соколов, І. Майчук, М. Гончар, В. Рябоконь, І. Пуліщук), ФС-35 (Я. Курченко, С. Бузівська, В. Мороз, С. Судакова, Д. Красноставець , Н. Пшеничний), ПС-36 (С. Строєвий, С. Оратівський, М. Нирко, О. Калиушко, А. Голопотилюк, В. Сввченко). Кожна група показала високий рівень знань, свої вміння, логічне мислення. Найкращого результату досягла група ФС-35. Але не тут то було.

Сім чудес світу

01Віртуальна подорож «Сім чудес світу»

Відомо, що наша планета наповнена незвичайними краєвидами, морями , горами тощо. І в більшості випадків люди з України їдуть за кордон , щоб подивитися на одне з чудес світу. Але навіщо кудись мандрувати, якщо в нашій чудовій Україні можна побачити такі чудеса світу, які запам’ятаються на все життя. Ось і сьогодні, 25 березня, у Тальнівському будівельно-економічному коледжі проходив захід віртуальна подорож «Сім чудес світу», який організувала та провела Міняйло Оксана Олексіївна.

Викладач географії та студенти коледжу Нирко Ангеліна, Мелюшко Юлія, Лаврова Наталя, Шляхтич Оксана, Лавренчук Сніжана, Ткачук Лера, Ряба Маша розповіли та показали відео про сім природніх та архітектурних чудес нашої України. Не можна не згадати степ «Асканія-Нова»- унікальний куточок природи, який знаходиться на півдні України.

Подаруй дитині свято!

01-0 01-1 01-3

У мене немає ніг, але є почуття, я не можу бачити, але я постійно думаю.

Хоча я не чую, я хочу спілкуватись.

Чому люди вважають мене непотрібною, безмовною, бездумною?

Як і інші, я спроможна думати про наш світ.

 Коралі Северс, 14 років, Велика Британія

 Ці слова відображають почуття мільйонів дітей і дорослих з особливими потребами, які проживають у всьому світі.
Інвалідність – соціальне явище, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей просто зобов’язана сформувати позитивну соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. За останні десятиліття в Україні, як і в усьому світі, збільшилась частка людей з інвалідністю. Чисельність інвалідів у нашій державі становить 2,7 млн. осіб і, на жаль, постійно зростає. 

В українському суспільстві важливо утверджувати думку про те, що люди з обмеженими можливостями мають право сповна скористатися можливостями суспільства і при цьому мати однакові права на рівні із здоровими людьми.