01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

c-I1lueAQcA28 жовтня 2015 року в рамках декади циклової комісії спеціальних та профілюючих дисциплін фаху 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» ВСП Тальнівський будівельно - економічний коледж Уманського НУС приймав учнів ліцею - випускників ДНЗ «Васильківський професійний ліцей». Гостям було проведено екскурсію по території навчального закладу та лісопарку поруч із ним.

Випускникам було представлено навчальні аудиторії, майстерні, лабораторії та іншу інфраструктуру та матеріально-технічну базу.

Учні ліцею після екскурсії були всім приємно вражені побаченим та обіцяли по закінчення училища вступити до нашого коледжу.

1Bt1lC5eXYM dckpPptrQqc kI2EFhjSAB8 LQba6ElkVeU ZUKXO hoHkg

Додати коментар

Захисний код
Оновити