01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

TBECВолейбол - один з наймасовіших видів спорту у нашій країні. Секрет його популярності полягає в тому, що він доступний всім віковим групам. Але особливо поширений цей вид спорту в молодіжному середовищі. Волейбол включає різноманітні форми рухової діяльності, розвиває точність і швидкість рухів, сприяє розвитку серцево-судинної нервової, дихальної систем, поліпшенню обміну речовин, зміцненню опорно-рухового апарату.

Заняття фізичною культурою і спортом в нашому ВСП Тальнівському будівельно-економічному коледжі УНУС проводяться не тільки для зміцнення здоров'я, всебічного розвитку і спортивного вдосконалення, а й з метою оволодіння навичками професійно-прикладної фізичної підготовки для майбутньої виробничої діяльності, а також формування потреби в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом. DSC 01Активне спортивне життя студентів,проходить в спортзалі коледжу та в спортивному комплексі, що розміщений не подалік від коледжу, в зоні дендропарку. Працюють спортивні секції волейболу, футболу, баскетболу та настільного тенісу, легкої атлетики.

У четвер, 16 квітня 2015 р., на базі ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС відбулися змагання з волейболу між збірними командами викладачів та студентів. В результаті напруженої та безкомпромісної боротьби, перемогу з рахунком 2:1 здобула команда викладачів.
Звичайно ж, хотілося б підтримати студентів і сказати їм про те, що кожен, хто вийшов відстоювати честь групи, незалежно від результату вже зробив великий крок назустріч свому спортивному розвитку.

DSC 02Так тримати! Дякуємо всім учасникам за старання, сміливість і ініціативність! Тепер можна з впевненістю сказати, що студентам є з кого брати приклад!

Додати коментар

Захисний код
Оновити