01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

У Тальнівському коледжі студенти організували патріотичне свято.01
Захід «Мій рідний край – земля моїх батьків», що відбувся в Тальнівському будівельно-економічному коледжі, приурочили знаменним датам: нещодавно відзначили 90-річчя Тальнівського району, наближається  60-річчня Черкаської області й 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.
Учасники заходу розповіли про Черкаську область, наймолодшу в державі, й про Тальнівщину, яка славиться хліборобською працею ще з витоків Трипілля, має козацьке минуле.
На свято завітав благодійник Володимир Мовчан, який є прикладом патріотизму. Володимир Петрович живе в рідному селі Криві Коліна й багато зробив для  району, зокрема нещодавно завдяки меценатові в центрі Тального постав пам’ятник чотирьом гетьманам: Іванові Мазепі, Петрові Дорошенку, Дмитрові Вишневецькому (Байді) і Богданові Хмельницькому. До того ж протягом п’яти років видано історико-краєзнавчу, художньо-публіцистичну оповідь  у двох томах: «Криві Коліна крізь терни і роки»,  «Криві Коліна: долі людські». Володимир Мовчан закликав молодь любити свій край і вивчати його історію через долі людей.
09Студенти читали вірші про Україну, співали пісні, затанцювали гопака й навіть зобразили живий пам’ятник гетьманам.
– Кожен із нас щоденно повинен робити хоч невеликі, але добрі справи для людей, шанувати минуле, – звернувся до присутніх директор коледжу Ростислав Пироженко. – Ми пишаємося нашим земляком, Володимиром Петровичем Мовчаном, який багато зробив для духовного відродження Тальнівщини й нині піднімає національну свідомість молоді. Це є справжнім прикладом патріотизму.  

 

Cпішу в село – моє там джерело,
Моя снага – щастя таємниця.
Там день у травах світиться, іскриться
І ясенове височить село.
Тут проміння виблискує весело,
І пахне на покосах конюшина,
Тут мій початок і моя вершина,
Спішу в село
Я серцем доторкнусь землі –
І загудуть пласти просторів,
Озвуться предків кров і горе,
І крихта хліба на столі.
Торкнуся серцем неба я –
І синь безмежна сколихнеться,
І слово в серці обізветься,
І пісня задзвенить моя..

 

020506

03040708

Додати коментар

Захисний код
Оновити