01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

proffesia0309 квітня 2013 року у коледжі відбувся тематичний вечір циклової комісії будівельних дисциплін «Кращий за професією».

На святі були присутні керівництво коледжу, викладачі та студенти всіх відділень.

Учасниками конкурсу «Кращий за професією» стали найкращі студенти будівельного відділення:

-         Браславський Микола – 33 група;

-         Глемба Ольга – 41 група;

-         Кашоїда Остап – 31 група;

-         Хмара Максим – 23 група;

-         Швець Олексій – 23 група.

proffesia02В склад журі були обрані Закревський П.В. – зав. будівельним відділенням, Соколенко С.В. – заст. директора з виробничого навчання, Даценко Т.А. – заст. директора з виховної роботи та Булавка О.І. – інженер з охорони праці та викладач будівельного відділення.

Ведучими вечора стали студенти 21 групи Ребрина Петро та Шевчук Олеся.

Підготовку до конкурсу «Кращий за професією» на будівельному відділенні очолила досвідчений педагог Пономарьова Лариса Федорівна, викладач будівельних предметів.

Саме вона на початку вечора розповіла присутнім  про історію розвитку будівництва та пам‘ятки архітектури як античного періоду (знамениті 7 чудес світу), так і про видатні досягнення архітекторів та будівельників нашої епохи – Ейфелеву вежу, Останкінську телевежу, знамениті хмарочоси Тайбей, Бурдж Аль-Араб та Бурдж-Халіва – найвищу споруду у світі.

А потім розпочався сам конкурс. Учасники по черзі демонстрували свої знання, уміння, навички та таланти.

В рамках конкурсу було проведено 4 етапи:

1. Охарактеризувати властивості та способи використання різноманітних  будівельних матеріалів.

2. Накреслити розрізи залізобетонних елементів, з показом арматури виробів.

3. Провести пробний захист курсового проекту з дисциплін «Будівельні конструкції», «Основи розрахунку будівельних конструкцій», «Технологія і організація будівельного виробництва».

4. Виконати геологічний розріз з поясненнями.

proffesia01Також кожен із учасників конкурсу розповідав про себе, про свої інтереси та вподобання, демонстрували номери художньої самодіяльності.

В перервах між конкурсами гостей та учасників конкурсу радували піснями про будівельників викладач будівельного відділення Самардак О.В. та завідувач бібліотеки Атаманюк П.І.

Кожен конкурс оцінювався по 5-бальній шкалі. Члени журі підрахували результати і визначили найкращого серед студентів будівельного відділення. Переможцем стала студентка 41 групи Глемба Ольга Сергіївна. Вона набрала 22 бали та посіла 1ше місце. Її опоненти, набравши по 21-20 балів, поділили між собою 2ге та 3тє місця. Всім учасникам вручили почесні грамоти та призи.

proffesia04Наприкінці свята ведучі Олеся та Петро у віршованій формі побажали всім присутнім студентам, і особливо конкурсантам:

Тож студенти наші славні,

Фундаменти наук гризіть.

Будівельник – слово щоб звучало

Багато ще тисячоліть!

 

Вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу «Кращий за професією»!

Додати коментар

Захисний код
Оновити