01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

015 червня 2019 року у ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС була проведена науково-практична конференція студентів II та III курсів на тему «Диференціальні рівняння у вищій математиці при підготовці молодших спеціалістів». Підготувала конференцію викладач коледжу Копійченко Н.О. Конференція була проведена студентами групи ПС-36 Сергієм Строєвим, Миколою Нирко, Сергієм Оратівським та Олександром Калиушко, які закінчили вивчати дисципліну «Диференціальні рівняння» та показали високий рівень практичних умінь розв’язувати диференціальні рівняння, які є найскладнішими у курсі вищої математики, що вивчається у коледжі. Для кращого розуміння теми конференції викладач презентувала теоретичний матеріал з диференціальних рівнянь, які розглядали та узагальнювали методи їх розв’язання шляхом презентації алгоритмів.

По закінченню конференції викладач Копійченко Н.О. подякувала студентам за підготовку та пояснення практичних завдань та наголосила, що математика показує, що які б задачі не стояли перед нами в житті, ми завжди знайти шляхи їх розв’язання.

02 03 04 05 06

Додати коментар

Захисний код
Оновити