01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

В середу, 20 березня у групі ПС-26, куратор Махиня В.П., була проведена показова виховна година присвячена 75-річчю визволення Черкащини від нацистів. В ході проведення були озвучені факти тих подій, подані цифри втрат та показані результати боїв і дати визволення населених пунктів Черкащини, зокрема Уманьського та Тальнівського районів. Завершилась виховна година переглядом фільму про події того часу.

В четвер 21 березня в групі БС-31, куратор Міняйло О.О., відбулась година спілкування з елементами тренінгу «Земля-мій дім, а я господар в нім». Всі учасники активно вели діалог, обговорили актуальні питання, визначили екологічних проблеми, окреслили конкретні дії і завдання для збереження і охорони природи. Студенти характеризували цитати відомих людей про природу і висловлювали своє ставлення до навколишнього середовища.

Додати коментар

Захисний код
Оновити