01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

03Напередодні свята Дня Збройних Сил України, у ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС відбувся тематичний захід для студентів-першокурсників з нагоди цієї знаменної дати.

Студенти під керівництвом викладача дисципліни «Захист Вітчизни» Махині В.П. показували свої знання з історії Збройних Сил України та Положень Статуту Збройних Сил України. Із теорії та практики військової підготовки змагалися дві команди: «Отамани» групи БС-11/12 до складу якої входили студенти: Бондар Олександр, Захарчук Володимир, Демидов В’ячеслав, Вус Максим, Гречка Владислав та «Патріот» групи ПС-16: Козаренко Богдан, Аніщик Владислав, Брутов Максим Слободяник Алігейдар, Безвітрий Богдан. Команди вправно виконували завдання, змагались в конкурсах із протигазами, гирьовим спортом, на влучність, спритність, кмітливість, які їм пропонували ведучі свята Олійник Ростислав і Волова Тетяна.

По завершенні конкурсів та змагань члени журі Махиня Віталій Петрович, Білопранич Ілона та Цурашенко Аліна підвели підсумки та визначили переможця, яким стала команда «Отамани» БС-11/12 групи.

І «Отамани» і «Патріоти» отримали сувеніри та грамоти. Майбутнє України в надійних руках – ще раз і ще раз підтверджують різноманітні заходи патріотичного спрямування, що постійно проходять у коледжі.

Слава Збройним Силам України! Миру і Добра усьому українському народу!

01 02 04 05

06 07

Додати коментар

Захисний код
Оновити