01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

image-01І знову в коледжі лунає музика, панує веселий настрій, адже ми святкуємо для всіх таке довгоочікуване свято – День студента.

На початку заходу директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Андрющенко Андрій Миколайович виголосив промову, що надихнула всіх присутніх на краще навчання, позитивні емоції та надію на подальше процвітання нашого коледжу, який для кожного студента є рідним домом, де всі навчаються, здобувають знання, стають хорошими спеціалістами своєї справи.

За відмінне навчання та активну громадянську позицію було нагороджено грамотами відмінників: Алійчука Богдана, Макарову Олену, Алійчука Вадима, Бривуса Максима та Варгача Олега.

Також директор коледжу відзначив подяками кожну учасницю творчого колективу за І місце в регіональному конкурсі «В ім’я Батьківщини» та студентів – активних аматорів мистецтва.

А далі студенти коледжу вітали присутніх самобутніми креативними художніми номерами та презентаціями.

На завершення зустрічі викладач Дедкова О.С. своїм словом та глибоко емоційним виконанням патріотичної пісні «Осінь», віддзеркалила трагічні події під час Революції Гідності на Майдані, що почались 21 листопада 2013 року.

На екрані уповільнено спливали кадри тих трагічних подій, а запалені лампадки – як душі борців за демократичну Україну, що піднялись у височінь до небес – Небесна Сотня.

«Вічна пам’ять героям! Слава Україні! Героям Слава!» - лунало з уст юних патріотів рідної України.

image-02 image-03 image-04 image-05 image-06

image-07 image-08 image-09 image-10

Додати коментар

Захисний код
Оновити