01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

dobro0107 листопада на базі ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС відбувся регіональний конкурс патріотичної пісні та поезії «В ім׳я Батьківщини» серед аграрних ВНЗ I-II рівнів акредитації – Київської та Черкаської областей : Білоцерківського, Маслівського, Ржищівського, Золотоніського, Чигиринського, Шевченківського, Тальянківського та Тальнівського коледжів.
У переддень Свята української писемності та мови, викладач Горденко Л.П. звернулася до українців із щирими словами про материнську, солов’їну, співучу українську мову та закликала усіх берегти, плекати та примножувати рідне слово, бо воно, як і пісня, нероздільне для нашого народу. У додаток до цих слів пафосно зазвучала пісня «Звучи, рідна мово» у професійному виконанні самодіяльної артистки, колишньої випускниці коледжу Вовк Т.М.

Директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Андрющенко А.М. щиро привітав гостей навчальних закладів, а студенти вручили представникам коледжів – заступникам директорів з виховної роботи хліб-сіль. А потім полилися щемливі, душевні, близькі кожному серцю українські пісні та патріотичні, чуттєві рядки поезій.
Компетентне журі у складі Нестругіної Л.М., Чмиги Т.І., Столярської Л.С. та Овчаренко О.П. визначило відповідні місця усім учасникам.
Свято пройшло на високій духовній ноті, мелодійності, краси та підтвердило вікопомні віршовані рядки великого Кобзаря :

Наша дума наша пісня
Не вмре, не загине
Он де, люде, наша слава –
Слава України !..

dobro02 dobro03 dobro04 dobro05

dobro06 dobro07 dobro08

Додати коментар

Захисний код
Оновити