01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

01Тальнівський будівельно-економічний коледж уже не один рік навчає дизайнерському мистецтву творчу молодь, яка в стінах коледжу збагачує свій творчий потенціал та реалізує творчі можливості. Тут навчаються обдаровані студенти, які переймають тонкощі мистецтва, творять прекрасне.

Алійчук Богдан – один із талановитих студентів групи БС-22, який тільки ступив на стежину творчості, він любить і вміє малювати. Його роботи сповнені оптимізму, радості буття і вражають яскравими, насиченими кольорами. Барвистий світ природи, його краса й неповторність займають особливе місце в його творчості. Гармонійні й колоритні малюнки юного художника вражають своєю довершеністю та досконалістю.


То ж побажаємо Богданові творчих здобутків на мистецьких дорогах.

02 04 05 06

07 08

Додати коментар

Захисний код
Оновити