01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

02 n30 вересня 2018 року Україна відзначатиме Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. враховуючи вели­кий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті сус­пільства Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії (мудрості) відзначається це свято.Сама назва – Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне.

У коледжі стало традицією проводити у вересні місяці виховні масові заходи під загальною назвою «Бібліотека –скарбниця знань».        Учасниками цих заходів, як правило, є студенти першокурсники.


Ось і в цьому навчальному році активно взяли участь у «подорожах» до «храму думки » студенти груп ЕС-14 (куратор Тарнавська С.П.) та ПС-16 (куратор Завірюха В.П.), проводячи тематичні виховні години «Без книги не має бібліотеки» та «Бібліотека – культурно-освітня установа».

01 n    03 n

Бібліотека, як і книга - неоціненна пам’ятка людського духу, це та річ, що зближує людей, це щирий друг і товариш, великий вихователь людства, учитель з необмеженою аудиторією.    

Бібліотека - море книг,

Бібліотека - храм науки...

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки!


Вони - це згусток давнини,

Які бажали добрих сходів

Вони прийшли із давнини,

Як наша виспівана мова.

Додати коментар

Захисний код
Оновити