01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

05 n07 червня в Уманському НУСі відбулася виставка-презентація серед коледжів, що входять до структурного підрозділу університету.

Наш коледж представив кращі експонати, виготовлені студентами та викладачами. Багато відвідувачів зацікавилося творчими доробками, зокрема світлинами студентів Шкоди Дмитра та Петлі Софії. Кожен експонат був вартий уваги, навіть іноземці-африканці зупинили свій погляд на творчих доробках. Виставка проходила в рамках ХХ Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання аграрної освіти України. Від студентів коледжу делегована Будюк Дарина переможниця конкурсу «Кращий студент коледжу-2018». Зліт триває з 06 до 08 червня. Бажаємо успіхів учасникам молодіжного форуму України!

01 n 02 n 03 n 04 n

Додати коментар

Захисний код
Оновити